Doğalgaz Tesisatı

Kafe ve Restoranların doğalgaz sistemleri normal apartman yada dairelerde uygulanan doğalgaz uygulamalarına göre daha büyük çaplı ve tecrübe gerektiren çalışma ister. Bu mekanlardaki kombi, seramik ve radyan ısıtıcılar, hava apareyi, mutfak ocakları, fırınları ve bunların dönüşümleri, paslanmaz baca işleri gibi için yapılan tesisat uygulamalarına kafe ve restoranlar için doğalgaz tesisat uygulamaları denir. Bu uygulama boru montajından, onay sürecine kadar bir çok aşamadan geçilir.

Seramik Radyant Isıtıcı

Dış mekan, Açık alan ve kafe ısıtma amacıyla en çok tercih edilen radyant sistemleri arasında yer alır. Cihaz hızlıca ısınır ve vakit kaybettirmez. Uzaktan kumanda ile müşteriler rahatsız edilmeden çalıştırılıp kapanabilir. Fiyat / Performans noktasında da oldukça verimlidir. Dış alanlar için kullanımı uygundur.

Borulu Radyant Isıtıcı

Radyant ısıtıcılar, yüksek ve geniş alanlara sahip olan hem kafe, restoran ısıtma gibi açık yada kapalı alan ısıtma sistemleri için hem de fabrika, otobüs garajları, yükleme alanları, depolar, camiler, hangarlar, spor salonları fuar alanları, seralar, atölyeler, açık alanlar, hayvan çiftlikleri, teniz kortları, servis istasyonlarının ısıtma sistemleri için kullanışlı cihazlardır.

Hava Apareyi

Son derece ekonomik bir ısıtma imkanı sunan apareyler geniş kullanım alanına sahip Spor salonlarından depolara, süpermarketlerden fabrikalara, atölyelerden üretim tesislerine kadar büyük hacimli alanlarda apareyleri tercih edebilirsiniz.

Endüstriyel Mutfak Tesisatları

Endüstriyel Mutfak Tesisatı performans, kullanılacak ürünlerin enerji ihtiyacı, varolan diğer sistemlerle uygunluğuna göre yapılandırılır.

Fırın Dönüşümleri

Elektronik Beyin, Otomatik Ateşleme, Termostad ile Fırın Sıcaklığını Sabitleme, Alev Kontrollü Otomatik Gaz Kesici, Kumanda Panosunda Sesli ve ışıklı İkaz sistemleri ile güvenle doğalgaza dönüşüm gerçekleştirilir

Yükleniyor
Yükleniyor...
X

Site içi arama